Apie tinklaraštį


Kas ta Knygų Mergaitė ir iš kur jis apskritai atsirado? Kas slypi už šio vardo ir ko tikėtis?
Knygų Mergaitė - tinklaraštis, sukurtas 2015 metų lapkričio 6-ąją dieną, penktadienį. Tačiau vėliau sekė du mėnesiai visiškos tylos, kuomet, sausio penktąją dieną, perskaičiusi Jennifer Echols knygą „Deginant tiltus“ verdančiomis emocijomis prisiminiau, kad yra štai ši vietelė. Nuo to laiko Knygų Mergaitė buvo pradėta rašyti nuolat. O gimė ji iš didelio noro dalintis perskaitytomis knygomis ir nuomonę apie jas. Ar šiaip dalykais, kurie galbūt sudomintų nors keletą žmonių ir taip suburtų juos į vieną vietą. Juk tam ir reikalingi tinkalraščiai, tiesa?
O ko tikėtis? Absoliučiai visko!!! Nors, tiesa sakant, iš pradžių tai turėjo būti tas tinklaraštis, kuris rašo vien tik apie knygas ir dalykus, kurie yra su jomis susiję. Tačiau laikui bėgant, norisi sudėti kuo daugiau savęs. Tad dabar galima rasti visko: knygų/filmų/serialų apžvalgų, norų sąrašų, dienos aprangos įrašų, pirkinių... Labai stengiuosi duoti tai, kas sudomintų kiekvieną. O ar man tai pavyks, parodys tik laikas.
Kodėl Knygų Mergaitė? Berods buvo vėlyvas ruduo, o gal ir žiemos pradžia. Brolis, pamatęs kiek eilinį karta ant mano stalo gulėjo knygų, lyg ir pašaipiai pasakė „Nu tu ir knygų mergaitėėė“. Kuomet pradėjau galvoti apie blogo kūrimą, šis pavadinimas iškilo į smegenų paviršių ir taip tapau tuo, kas esu.
O kas esu aš? Mano vardas Emilija, gyvenu labai gražiame miestelyje - Veliuonoje. Gimiau rugsėjo 26 dieną, esu visiškai tipinė svarstykliukė. Knygos mano gyvenime užima ypatingą vietą - nuo pat mažens augu šeimoje, kuri vertina skaitymą ir bendravimą, tad vaikystė buvo praleista tarp pasakų ir įvairių knygų su iliustracijomis. Augant aistra knygoms tik didėjo, nes realybė mane iš ties dažnai užknisa, o taip norisi kažkur pabėgti... O kas man patinka be knygų? Trumpas sąrašas iš kurio galbūt ir galima susidaryti nuomonę apie žmogų:
Muzika (klasika, repas ir metalas. Taip, nesiderina. Ir taip, visus tris myliu vienodai). Dailė (Oj ne, aš nepiešiu, tačiau dievinu valandų valandas stovėti prieš paveikslus ir juos analizuoti. Vieni mylimiausių - Salvadoras Dali ( melting watch) ir Petras Kalpokas (Vila d'este).) Teatras (jei grynai atrinkti, tai baletas žavi labiausiai). Fotografija (mėgstu tiek fotografuoti, tiek eiti į fotografijų parodas ir gėrėtis kūriniais). Na ir dar labai mėgstu kaktusus, užrašų knygutes, pliušinius žaislus, kava, bei kolekcionuoju skirtukus.

Komentarai